Dzisiaj jest środa, 19 maj
Imieniny Piotra i Mikołaja

KOMUNIKAT Wójta Gminy Przykona

KOMUNIKAT

 Wójta Gminy Przykona

 Na podstawie § 12 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz. U. z 2020 r. poz. 878 ) oraz art 46 pkt. 20 w zw. z art 68 ustawy z dnia 14 maja 2020 r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 ( Dz. U. z 2020 r. poz. 875 ) informuję, że od poniedziałku 25 maja 2020 r. Urząd Gminy Przykona przywraca bezpośrednią obsługę  obywateli w szerszym niż dotąd zakresie z zachowaniem obowiązujących rygorów sanitarnych.

 

Ogólne zasady przyjmowania interesantów:

-      Na parterze przy wejściu do Urzędu Gminy znajduje się Punkt Informacyjny, gdzie można składać podania i wnioski itp.

-      Na danym stanowisku w tym samym czasie może obsługiwana być tylko jedna osoba. Wyjątek stanowią osoby towarzyszące osobom niepełnosprawnym, tłumacze języka, pełnomocnicy oraz rodzice z dzieckiem.

-    Obowiązuje nakaz utrzymywania dystansu 2 metrów, noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk – dozowniki z płynem dezynfekcyjnym znajdują się na każdym piętrze Urzędu.

-     Czynne są wszystkie referaty.

 

Wójt Gminy Przykona


NIEODPLATNA
POMOC
PRAWNA

Narodowy Spis
Powszechny

STYPENDIA DLA
UZDOLNIONEJ
MŁODIEŻY
Program Operacykny
Pomoc Żywieniowa
2014-2020
Realizowane
projekty ze
srodków UE

INFORMACJE Z ZUS
Jesteś 4099148 gościem