Dzisiaj jest poniedziałek, 24 luty
Imieniny Macieja i Bogusza

Gmina Przykona laureatem tytułu „Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji”

Gmina Przykona laureatem tytułu „Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji”

W roku 2019 minęło  30 lat  transformacji Rzeczypospolitej Polskiej. Z tej okazji Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców nominowała Gminę Przykona do nagrody specjalnej – Gmina 30-lecia transformacji RP. Nagroda ta jest przyznawana w ramach jubileuszowego Ogólnopolskiego Plebiscytu SYLWETKI  I MARKI POLSKIEJ GOSPODARKI – 30 LECIE TRANSFORMACJI RP. Na przestrzeni ostatnich lat plebiscyt stał się najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem w środowisku samorządowym, bowiem pokazuje i krzewi najlepsze wzorce funkcjonowania i rozwoju samorządów.

24 stycznia br.  w Warszawie podczas Wielkiej Gali Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP. Wójt Gminy Mirosław Broniszewski odebrał z rąk Janusza Piechocińskiego- Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej  Polska -Azja  statuetkę oraz tytuł Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji. Tytuł ten jest przyznawany  gminom , które inwestują w rozwój swojego regionu, podnoszą standard życia , wierzą  w siłę  swojej marki oraz w sposób wybitny wyróżniają się na tle innych samorządów.

Otrzymana statuetka oraz dyplom to wyjątkowa  nagroda , która podkreśla  sukcesy  i dokonania Gminy , które przyczyniają się do rozwoju i poprawy jakości życia mieszkańców.

 

 

 


NIEODPLATNA
POMOC
PRAWNA

STYPENDIA DLA
UZDOLNIONEJ
MŁODIEŻY
Program Operacykny
Pomoc Żywieniowa
2014-2020
Realizowane
projekty ze
srodków UE

INFORMACJE Z ZUS
Jesteś 3164182 gościem