Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » Biuletyn Informacji Publicznej » Wybory i referenda » Wybory Parlamentarne 2011

Wybory Parlamentarne 2011

Lista wiadomości
Zarządzenie Nr 62/2011 Wójta Gminy Przykona z dnia 19 września 2011 r.
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.
INFORMACJA
Wójt Gminy Przykona informuje, że w dniu 19 września 2011r. o godz. 1300 w siedzibie Urzędu Gminy Przykona (sala nr 33) odbędzie się losowanie kandydatów na członków Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Boleszczynie
O B W I E S Z C Z E N I E WÓJT GMINY PRZYKONA z dnia 07 września 2011 r.
w sprawie podziału Gminy na obwody głosowania podaje się do publicznej wiadomości informację o numerach i granicach obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych oraz lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r.:
I N F O R M A C J A WÓJTA GMINY PRZYKONA z dnia 22 sierpnia 2011r.
Informacja o miejscach przeznaczonych na bezpłatne umieszczenie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów komitetów wyborczych związanych z zarządzonymi na dzień 9 października 2011r. wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej .